PÁSOVÁ PILA PILOUS ARG 220 PLUS

Adam Bauer - 17.08.2007

 

Robustní litinové rameno a celá koncepce pásové pily zaručuje dlouhou životnost a přesnost řezu. Průmyslový pilový pás o rozměrech 27x0,9x2600mm se vyrábí v mnoha jakostech, což umožňuje efektivní řezání všech materiálů. Profesionální evropský motor se šnekovou převodovkou umožňuje 2 rychlosti pilového pásu 40 nebo 80 m/min. Rameno pásové pily se do výchozí polohy vrací ručně.
Třístranné tvrdokovové vedení pásové pilyzabezpečuje přesné a stabilní vedení pilového pásu. Regulace přívodu řezné emulze. Nádoba s výkonným evropským čerpadlem je umístěna v podstavci pásové pily. Výhodou této pásové pily je také ergonomicky umístěné ovládání stroje a jemná regulace rychlosti posuvu do řezu. Robustní podstavec této pásové pily zajišťuje klidný chod.
Další výhodou pásové pily je široký rozsah možností řezání pod úhlem - plynulé nastavení úhlu řezu mezi 65° vpravo a 45° vlevo, při stálé poloze upnutého materiálu. Přesné nastavení požadovaného úhlu řezu je na stupnici. Tato pásová pila má zkrátka vše, co by měla mít - vřele doporučuji!

Odkazy:

http://www.pasove-pily.eu/pilous-pasova-pila-na-kov-arg-220-plus-26858.html

www.pasove-pily.eu

 

 

«Zpět

 

 

Diskuze k článku

 

Titulek Jméno Datum  
 

 


Pásová pila - Home | Ochrana osobních údajů | RSS RSS
Telefon:+420 605 277 628 | E-mail: info@pasove-pily.eu