Pásová pila - automaty BOMAR

- 23.06.2007

 

Pásové pily BOMAR automatické jsou výkonné automaty s možností úhlových řezů s těžkým ramenem pily z litiny odolné proti vibracím a s výkonným průmyslovým motorem a převodovkou se šikmým ozubením v olejové lázni. Přesné tvrdokovové vedení pásu, kloub pilové hlavy uložený v předepjatých kuželíkových ložiskách a synchronně běžící kartáč na odstraňování pilin jsou předpokladem pro vynikající řezný výkon. Automatické pásové pily BOMAR jsou vybaveny systémem regulace přítlaku do řezu. Délka podávání je v jednom kroku a měří se pomocí lineárního měřícího systému s vysokým rozlišením (precizní délky řezu). Plovoucí podávací svěrák je vedený ve vytvrzených vodicích tyčích s lineárními valivými ložisky. Průběžná válečková dráha zajišťuje jednoduché a bezpečné podávání materiálu i u krátkých kusů.

Vysoce moderní pásové pily řízení s jednoduchým dialogovým ovládáním a textovými hlášeními na čtyřřádkovém osvětleném displeji umožňuje uložení více kombinací počtu kusů a délek a vícenásobné posuny. Automatické pásové pily jsou připravené na použití dopraníku pilin.

Originální příslušenství BOMAR: válečkové dopravníky a dorazy, systém minimálního mazání, LaserLiner, upínací zařízení pro svazky materiálu, plynulé nastavení rychlosti řezu.

Navštivte www.pasove-pily.eu.

 

 

 

«Zpět

 

 

Diskuze k článku

 

Titulek Jméno Datum  
 

 


Pásová pila - Home | Ochrana osobních údajů | RSS RSS
Telefon:+420 605 277 628 | E-mail: info@pasove-pily.eu